Witamy na stronie magGrow


 

Cel MagGrow

Z pasją opowiadamy się za przekonaniem, że każde pokolenie ma prawo do jedzenia i picia. Naszym celem jest inspirować i modyfikować sposoby dające lepszy wzrost.

MagGrow: System Oprysku Zużywaj Mniej, Uzyskuj Większe Uprawy

 Spółka MagGrow opracowała pionierski, opatentowany system opryskiwania magnetycznego dla sektorów ogrodnictwa i upraw w przemyśle rolniczym.

Nasz nowy system oprysku magnetycznego zmniejsza znoszenie o ponad 80% i zapewnia lepsze pokrycie, umożliwiając rozpylanie za pomocą drobnych kropelek, co jest kluczowym wyzwaniem dla konwencjonalnej technologii oprysku. To z kolei zwiększa zyskowność dzięki zmniejszeniu marnotrawienia chemii, zwiększeniu wydajności dzięki zwiększonym oknom opryskowym, wspiera przepisy dotyczące ochrony środowiska i jest bardziej przyjazne dla środowiska.

System MagGrow oparty jest na założeniu, że pola magnetyczne, stosowane w odpowiednich warunkach przepływu płynów, mogą wpływać na fizyczne właściwości płynu do rozpylania i związanych z nimi kropli rozprysku w sposób ułatwiający bardziej skuteczną dyspersję rozpylania i przyczepność do roślin docelowych. Doskonała kontrola znoszenia zapewniana przez system MagGrow oznacza, że można stosować drobniejsze krople, zapewniając tym samym lepsze pokrycie.

MagGrow można łatwo zamontować w nowym lub istniejącym urządzeniu opryskowym, w tym opryskiwaczach. MagGrow oferuje także opryskiwacze plecakowe, w tym opryskiwacze plecakowe do szklarni zasilanych centralnie i do oprysku pól.


 Rezultaty

Wyjątkowa kontrola nad znoszeniem i zwiększone pokrycie upraw

Zmniejszone o ponad 50% zużycie wody

Rozszerzone okna opryskowe

Zmniejszone o ponad 20% zużycie chemii

Zgodność z przepisami środowiskowymi i prawno-regulacyjnymi

Zwiększona skuteczność i kontrola chorób wynikająca z używania mniejszych kropelek bez problemów związanych ze znoszeniem.

 

MagGrow zmniejsza tradycyjne straty Środków ochrony Roślin podczas oprysku

Konwencjonalne praktyki opryskiwania pestycydami rolnymi mogą zazwyczaj powodować 70% strat środka, a tylko 30% oprysku osiąga swój cel. Powoduje to straty środków chemicznych i wody, przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu zanieczyszczenia środowiska. 

Firma MagGrow opracowała pionierski, opatentowany system oprysku magnetycznego, który zmniejsza znoszenie o ponad 80% i zapewnia lepsze pokrycie, umożliwiając rozpylanie za pomocą drobniejszych kropli, co stanowi główne wyzwanie dla konwencjonalnych systemów oprysku.