Nasz system oprysku magnetycznego zmniejsza znoszenie o ponad 80% i zapewnia lepsze pokrycie, umożliwiając rozpylanie za pomocą drobniejszych kropli*, co stanowi główne wyzwanie dla konwencjonalnych systemów oprysku.

Nasz system wykorzystuje drobne kropelki, które zapewniają bardziej precyzyjne rezultaty, jednocześnie kontrolując znoszenie. Nasza technologia objęta patentem międzynarodowym jest również prosta, przyjazna dla użytkownika i nie zawiera ruchomych części.
— — Gary Wickham, Dyrektor Generalny MagGrow

MagGrow: System Oprysku Zużywaj Mniej, Uzyskuj Większe Uprawy

Spółka MagGrow opracowała pionierski, opatentowany system opryskiwania magnetycznego dla sektorów ogrodnictwa i upraw w przemyśle rolniczym.

Nasz nowy system oprysku magnetycznego zmniejsza znoszenie o ponad 80% i zapewnia lepsze pokrycie, umożliwiając rozpylanie za pomocą drobnych kropelek, co jest kluczowym wyzwaniem dla konwencjonalnej technologii oprysku. To z kolei zwiększa zyskowność dzięki zmniejszeniu marnotrawienia chemii, zwiększeniu wydajności dzięki zwiększonym oknom opryskowym, wspiera przepisy dotyczące ochrony środowiska i jest bardziej przyjazne dla środowiska.

System MagGrow oparty jest na założeniu, że pola magnetyczne, stosowane w odpowiednich warunkach przepływu płynów, mogą wpływać na fizyczne właściwości płynu do rozpylania i związanych z nimi kropli rozprysku w sposób ułatwiający bardziej skuteczną dyspersję rozpylania i przyczepność do roślin docelowych. Doskonała kontrola znoszenia zapewniana przez system MagGrow oznacza, że można stosować drobniejsze krople, zapewniając tym samym lepsze pokrycie.

MagGrow można łatwo zamontować w nowym lub istniejącym urządzeniu opryskowym, w tym opryskiwaczach. MagGrow oferuje także opryskiwacze plecakowe, w tym opryskiwacze plecakowe do szklarni zasilanych centralnie i do oprysku pól.

 

OPINIE NIEKTÓRYCH NASZYCH KLIENTÓW:

"Z MagGrow uzyskaliśmy 3,5 razy większą kontrolę chorób i zużyliśmy 40% mniej wody" 

- Gizachew Wondemu,

Kierownik Gallica Flowers, Etiopia

 

Rezultaty są imponujące z wyraźnym zwrotem z inwestycji” 

- Tom Frankum, Dyrektor Zarządzający Finlays Horticulture Kenya/Tanzania Ltd 

 

 
„Redukcja znoszenia jest bardzo wyraźna i pozwala mi uzyskać bezbłędny czas oprysku bez pogorszenia wielkości kropli”

- Tom Sheppard,

Arable Farmer, Ireland

Rolnik, Irlandia 

„Zwiększony obszar pokrycia przy zmniejszonej ilości zużywanego płynu opryskowego daje ogromną okazję do oszczędności” 

- Stephane Mottier, 

Dyrektor Genralny Gallica Flowers PLC, Etiopia

 

"Chciałbym pogratulować MagGrow i prosić o dalsze zachęcanie do korzystania z tej technologii w Etiopii" 

- dr Habtemariam Abate 

Doradca, ECB, ATA (2015)

 

Z pasją opowiadamy się za przekonaniem, że każde pokolenie ma prawo do jedzenia i picia. Naszym celem jest inspirować i modyfikować sposoby dające lepszy wzrost.