PREZENTUJEMY PAŃSTWU 

Plecak MagGrow 1200

Nasz nowy plecak MagGrow 1200 do szklarni zawiera pionierską technologię MagGrow w połączeniu z unikalną techniką oprysku, aby zoptymalizować efektywność oprysku przy jednoczesnej poprawie wygody użytkowania.

1. Uprząż i plecak MagGrow

Ergonomiczna konstrukcja aby uzyskać jak najlepsze dopasowanie plecaka, poprzez równomierne rozłożenie ciężaru. Regulowana uprząż aby plecak można było dopasować do indywidualnych potrzeb operatora. Komora z magnesami umieszczona tak aby zapewnić równowagę w czasie oprysku. Zawiera szybkozłącza dla łatwości instalacji systemu oraz większego komfortu pracy.

 

2. Pionowa lanca MagGrow

Długość 1,75m z maksymalną szerokością oprysku do 2m. Lancę można łatwo zdemontować co umożliwia regulację wysokości. Szybkozłącza pozwolą na łatwą i bezproblemową instalację oraz większy komfort pracy. Dzięki dwóm sekcjom lancy, plecak zyskuje na wszechstronności w użytkowaniu. Kąt oprysku może być regulowany przy każdej dyszy. Dzięki zaworom, dostęp płynu może zostać odcięty do każdej dyszy z osobna.

 

3. Adapter na dysze

Adapter na dysze jest kompatybilny z dostępnymi na rynku dyszami. Umożliwia on, w połączeniu z obrotowym łożyskiem, na regulację kąta oprysku. 

 

 

 

(Maksymalny ciężar plecaka wynosi 7kg)

MagGrow Greenhouse Backpack Sprayer