MagGrow to technologia oprysku magnetycznego, która pomaga rolnikom zwiększać uprawy zużywając mniejsze ilości wody i nawozów. System, którego opracowywanie trwało trzy lata, zapewnia lepszy zasięg niż tradycyjne systemy opryskiwania, a także zmniejsza znoszenie oprysku o ponad 80%

Nasz system wykorzystuje drobne kropelki, które zapewniają bardziej precyzyjne rezultaty, jednocześnie kontrolując znoszenie. Nasza technologia objęta patentem międzynarodowym jest również prosta, przyjazna dla użytkownika i nie zawiera ruchomych części.
— Gary Wickham, Dyrektor Generalny MagGrow

MagGrow: system Oprysku zuzywaj mniej uzyskuj wieksze uprawy

 Spółka MagGrow opracowała pionierski, opatentowany system opryskiwania magnetycznego dla sektorów ogrodnictwa i upraw w przemyśle rolniczym.

Nasz nowy system oprysku magnetycznego zmniejsza znoszenie o ponad 80% i zapewnia lepsze pokrycie, umożliwiając rozpylanie za pomocą drobnych kropelek, co jest kluczowym wyzwaniem dla konwencjonalnej technologii oprysku. To z kolei zwiększa zyskowność dzięki zmniejszeniu marnotrawienia chemii, zwiększeniu wydajności dzięki zwiększonym oknom opryskowym, wspiera przepisy dotyczące ochrony środowiska i jest bardziej przyjazne dla środowiska.

System MagGrow oparty jest na założeniu, że pola magnetyczne, stosowane w odpowiednich warunkach przepływu płynów, mogą wpływać na fizyczne właściwości płynu do rozpylania i związanych z nimi kropli rozprysku w sposób ułatwiający bardziej skuteczną dyspersję rozpylania i przyczepność do roślin docelowych. Doskonała kontrola znoszenia zapewniana przez system MagGrow oznacza, że można stosować drobniejsze krople, zapewniając tym samym lepsze pokrycie.

MagGrow można łatwo zamontować w nowym lub istniejącym urządzeniu opryskowym, w tym opryskiwaczach. MagGrow oferuje także opryskiwacze plecakowe, w tym opryskiwacze plecakowe do szklarni zasilanych centralnie i do oprysku pól.

 

OPINIE NIEKTÓRYCH NASZYCH KLIENTÓW:

"Z MagGrow uzyskaliśmy 3,5 razy większą kontrolę chorób i zużyliśmy 40% mniej wody"

- Gizachew Wondemu,

Kierownik Gallica Flowers, Etiopia

 

Rezultaty są imponujące z wyraźnym zwrotem z inwestycji”

 - Tom Frankum,

Dyrektor Zarządzający Finlays Horticulture Kenya/Tanzania Ltd 

 

 

„Redukcja znoszenia jest bardzo wyraźna i pozwala mi uzyskać bezbłędny czas oprysku bez pogorszenia wielkości kropli”

- Tom Sheppard, 

Rolnik, Irlandia

„Zwiększony obszar pokrycia przy zmniejszonej ilości zużywanego płynu opryskowego daje ogromną okazję do oszczędności”

- Stephane Mottier,

Dyrektor Genralny Gallica Flowers PLC, Etiopia

 

"Chciałbym pogratulować MagGrow i prosić o dalsze zachęcanie do korzystania z tej technologii w Etiopii"

- dr Habtemariam Abate

Doradca, ECB, ATA (2015)

Z pasją opowiadamy się za przekonaniem, że każde pokolenie powinno mieć nieograniczony dostęp do pożywienia i wody.

Naszym celem jest inspirować i modyfikować sposoby dające lepszy wzrost.