gary wickham

GW.jpg

DYREKTOR GENERALN

Gary Wickham, założyciel i prezes MagGrow to uznany i doświadczony przedsiębiorca i biznesmen. Gary rozpoczął karierę w Henkel Loctite Ireland, gdzie zajmował kilka stanowisk kierowniczych, w tym przy budowie pierwszego laboratorium Loctite w zakresie produktów biomedycznych i mikroelektronicznych. Po ukończeniu studiów MBA Gary dołączył do Reheis Pharma Ireland jako Dyrektor Zarządzający z obrotem w wysokości 40 milionów euro. W 2003 roku Gary współtworzył hotele apartamentowe StayCity, bardzo udane międzynarodowe przedsiębiorstwo o obrotach w wysokości 50 milionów euro i mające ponad 400 pracowników.


mel hurley

SON696_0026.jpg

DYREKTOR FINANSOWY

Mel ma ponad 25 lat międzynarodowego doświadczenia na wyższych stanowiskach kierowniczych w takich spółkach jak Rentokil Initial (Wielka Brytania), Fiserv (USA) i Changing Worlds (Irlandia) wykupione przez Amdocs (USA). Dysponując bogatym doświadczeniem w zakresie wyższych stanowisk finansowych od początku lat 90-tych, rozwinął również swoje umiejętności w zakresie sprzedaży, operacji i ogólnego zarządzania, a szczególnie skłaniał się ku skalowaniu działalności.

 


david moore

DYREKTOR TECHNICZNY

David Moore, założyciel i Dyrektor Techniczny MagGrow jest doświadczonym biznesmenem, który pracował w wielu sektorach, zarówno w koncernach międzynarodowych, jak i startupach. Będąc z zawodu inżynierem produkcji, David rozpoczął swoją karierę w Bayer Diagnostics jako inżynier produktu, przed przejściem do Henkel Loctite w 1997 roku jako inżynier przemysłowy. Pracując w spółce Henkel został awansowany do funkcji dyrektora operacyjnego, gdzie był odpowiedzialny za 160 pracowników i budżet w wysokości 16 milionów euro. Podczas studiów MBA David rozwinął gen przedsiębiorczości, a w 2007 roku opuścił firmę Henkel Loctite, aby utworzyć klub golfowy Metro Golf, który jest krytym polem do gry w golfa i barem. W 2010 r. rozpoczął świadczenie usług doradztwa biznesowego dla różnych firm, w tym StayCity Apartments, z którymi współpracował przez 3 lata, udzielając pomocy zespołowi wykonawczemu w wielu dziedzinach, w tym strategii, operacjach i informatyce. W czerwcu 2013 roku David założył spółkę MagGrow wraz z Garym Wickhamem, której celem jest wprowadzanie na rynek innowacyjnej technologii opryskiwania.


frank van bezooijen

CZŁONEK ZARZĄDU NIEPEŁNIĄCY FUNKCJI KIEROWNICZYCH W SPÓŁCE

Frank van Bezooijen jest inwestorem i członkiem zarządu MagGrow. Swoją karierę rozpoczął w EY (Ernst & Young). Prowadził audyty w wielu krajowych i międzynarodowych spółkach.Po 10 latach Frank dołączył do biura rodzinnego, najpierw jako Dyrektor Finansowy, a następnie jako Dyrektor ds. Zgodności z Wymogami. Głównymi działaniami były zarządzanie aktywami i rozwój projektów, zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. W tym okresie Frank zainspirował swoich klientów do filantropii. W 2007 Frank założył własną firmę zarządzającą aktywami. Do końca 2016 r. Grupa Atrium zarządzała różnymi klasami aktywów i współtworzyła projekty nieruchomości w Amsterdamie, Paryżu, Barcelonie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz posiada kilka inwestycji kapitałowych. Poza MagGrow, inne duże inwestycje zostały zrealizowane w Short Stay Group (jednej z największych spółek zajmujących się wynajmem krótkoterminowym w Europie) oraz BelCash (spółka FinTech z Etiopii). Frank posiada tytuł BBA z HES Amsterdam i RA (holenderski dyplomowany księgowy) z Uniwersytetu w Amsterdamie.