Nagrody i uznanie

Od czasu wprowadzenia innowacyjnych produktów na rynek spółka MagGrow cieszy się uznaniem dzięki szeregowi nagród branżowych

 
thrive-acc-300.jpg

THRIVE

Firma MagGrow zwyciężyła w 2016 w Thrive Accelerator Sustainability Award, podczas II corocznego szczytu Forbes AgTech w Salinas w Kalifornii.

Szczyt AgTech Forbesa skupia ponad 500 najbardziej inteligentnych i przedsiębiorczych umysłów w Dolinie Krzemowej i globalnym rolnictwie, aby rozwiązać niektóre najważniejsze wyzwania na świecie.

gcca2017.png

GCCA

MagGrow była jednym z 10 zwycięzców wyłonionych przez Global Cleantech Cluster Association (GCCA) za 2016 GCCA Later Stage Awards.  

MagGrow była jedną z 10 spółek z całego świata, a jedyną firmą z Irlandii, która otrzymała nagrodę GCCA w 2016 roku w kategorii żywność / inteligentne rolnictwo.

npa_logo_clean.jpg

National Ploughing Association

MagGrow won two Awards at the 2016 Innovation Arena Awards, held at the National Ploughing Championships in Screggan, Tullamore, Co. Offaly.

The company won the Sustainable Agriculture Start-up Award and the Best Competitive Pitch Award. The 2016 Innovation Arena Awards recognise innovative agri-tech capability and new product development in the agriculture sector.

The winners of the Gold Medal Awards, sponsored by Enterprise Ireland, Irish Farmers Journal and the National Ploughing Association (NPA), were announced by Mary Mitchell O’Connor TD, Minister for Jobs, Enterprise and Innovation.

LAMMA

LAMMA, flagowa wystawa rolnicza w Wielkiej Brytanii, przyznała spółce MagGrow certyfikat za zasługi w innowacjach w zakresie ochrony środowiska.

Przemawiając w imieniu MagGrow, Dyrektor Genralny Gary Wickham powiedział:

„Cieszymy się, że otrzymaliśmy tak prestiżową nagrodę, ponieważ wchodzimy na rynek brytyjski jeszcze w tym roku. Uważamy, że ta nagroda jest świadectwem transformacyjnych korzyści dla środowiska, które zapewnia lepsza redukcja znoszenia i większy zasięg MagGrow”.


RAPORT TCT SPORZĄDZONY PRZEZ UNIWERSYTET W WAGENINGEN

Zmniejszenie znoszenia oprysku w systemie oprysku MagGrow, wpływ magnetyzmu, typu dyszy, dysz końcowych i wysokości wysięgnika.

Badanie zostało przeprowadzone przez Uniwersytet i Zakład Badawczy w Wageningen i zostało zlecone i finansowane przez MagGrow (Dublin, Irlandia) w ramach klasyfikacji redukcji znoszenia podczas oprysku MagGrow (numer projektu 3710445400). Zakład Badawczy Wageningen jest efektem współpracy Uniwersytetu w Wageningen i fundacją Stichting Wageningen Research. Wageningen, kwiecień 2017

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy pobrać pełny raport